• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
  • اِلأَربِعا ١٦ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Wednesday, January 23, 2019
کلیدواژه: 66242
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر، ساعت 10:03
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۷/۴
سرپرست جدید بیمارستان عسلویه معرفی شد

سرپرست جدید بیمارستان عسلویه معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری عسلویه و جمعی از مسولین شهرستان عسلویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت نبی اکرم(ص)عسلویه؛ سجادی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری عسلویه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه  با اشاره به آمار بالای بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرستان عسلویه و خیل عظیم کارگران شاغل در پارس جنوبی گفت: برنامه ریزی منسجم و مدون در جهت ارائه هر چه مطلوبتر خدمات درمانی در این شهرستان نه تنها رضایتمندی بیمه شدگان تامین اجتماعی را در پی دارد بلکه زمینه توسعه و گسترش فعالیتهای حوزه انرژی را نیز فراهم خواهد کرد.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری عسلویه افزود:توسعه بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص) وجذب پزشکان متخصص از مطالبات به حق مردم این منطقه می باشد و انتظار می رود با توسعه بیمارستان شاهد ارائه خدمات درمانی بهتر و مطلوب تر به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی این شهرستان باشیم .
سجادی بیان داشت:از زمان آغاز بکار مرکز درمانی تامین اجتماعی در عسلویه بسیاری از دغدغه های درمانی مردم این منطقه برطرف شده و امید است با تلاشهایی که در درمان تامین اجتماعی استان صورت می گیرد نیازی به مراجعه بیماران جهت ادامه درمان به سایر نقاط استان نباشد.
دکتر دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی در این مراسم منطقه انرژی پارس را قلب تپنده انرژی کشور دانست و گفت:حضور خیل عظیم کارگران شاغل در منطقه اقتصادی انرژی پارس و استقرار کارگاههای متعدد طرف قرارداد تامین اجتماعی وظیفه و رسالت ما را در ارائه خدمات مطلوب درمانی بیشتر می کند .
دکتر دارابی توسعه و گسترش خدمات درمانی بیمارستان عسلویه را از اهداف و برنامه های مدیریت درمان استان برشمرد و گفت:ارائه خدمات شایسته و در شان مردم این منطقه علی الخصوص جامعه تحت پوشش را وظیفه ذاتی خود می دانیم و در تلاش هستیم با توسعه کمی و کیفی خدمات رضایتمندی بیشتر بیمه شدگان تامین اجتماعی این شهرستان را فراهم نماییم.
دکتر دارابی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای آقای مومنی در مدت تصدی سرپرستی بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه دکتر وطن خواه را بعنوان سرپرست جدید این مرکز درمانی معرفی نمود.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha