• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
  • اِلأِثنين ٨ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Monday, December 17, 2018
کلیدواژه: 68542
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر، ساعت 10:26
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۸/۱۹
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به توسعه بیمارستان عسلویه توجه ویژه ای دارد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به توسعه بیمارستان عسلویه توجه ویژه ای دارد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت نبی اکرم(ص) عسلویه ؛ نماینده مردم دیر ،کنگان ،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان حضرت نبی اکرم(ص)عسلویه با اشاره به وضعیت شهرستان عسلویه گفت: سازمان تامین اجتماعی با توجه به شرایط  خاص شهرستان عسلویه و با درک صحیح این شرایط  در مسیر توسعه خدمات درمانی گام های مثبت و ارزنده ای برداشته است .
الماسی بیان داشت : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و اشتغال  قشر عظیم جامعه کارگری در این منطقه می طلبد نسبت به مسائل درمانی آن توجه ویژه ای صورت گیرد و نقش سازمان تامین اجتماعی در تحقق این امرمهم پر رنگ می باشد .
نماینده مردم دیر ، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی  افزود: توسعه بیمارستان عسلویه وافزایش خدمات این مرکز درمانی در کنار سایر خدماتی که سازمان تامین اجتماعی ارایه میکند کمک شایانی به توسعه و پیشرفت شهرستان خواهد داشت .
دکتر صادقی راد معاون نظارت و ارزشیابی اداره کل درمان مستقیم سازمان نیز در این بازدید گفت: توسعه بیمارستان عسلویه در راستای جلب رضایتمندی بیشتر بیمه شدگان و ارائه خدمت رسانی بهتر و بهینه به مردم عسلویه می باشد.
دکتر صادقی راد گفت: تلاش مجموعه سازمان استفاده بهینه و حداکثری از منابع سازمان و  ارائه خدمات شایسته به جامعه تحت پوشش می باشد .
معاون اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت:نگاه ما راهبری و هدایت منابع محدود سازمان به بهترین نحو و در مسیر برآورده  کردن نیازهای واقعی بیمه شدگان سازمان است.
خانم دکتر دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهردر این بازدید توسعه خدمات مراکز درمانی تامین اجتماعی استان علی الخصوص بیمارستان عسلویه را از برنامه های مدیریت درمان استان دانست و گفت:در توسعه بیمارستان عسلویه چهار تخت سی سی یو و چهار تخت آی سی یو به مجموعه تخت های این بیمارستان افزوده خواهد شد.
دکتر دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهرافزود:توسعه بیمارستان عسلویه را در اولویت برنامه های خود در سال ۹۷ قرار دادیم و در تلاش هستیم خدمات درمانی در شان مردم نجیب عسلویه فراهم نماییم‌.
دکتر دارابی با اشاره به توجه ویژه مدیرعامل سازمان به شهرستان عسلویه گفت: هدف سازمان تامین اجتماعی فراهم نمودن زمینه درمانی مناسب و کاهش دغدغه های مردم این منطقه است وبا همین رویکرد ،توسعه بیمارستان عسلویه و افزایش ۳۵۰۰متر مربع به فضای درمانی موجود در دستور کار می باشد .

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 1/3502 sec